GRANİT ÜRÜNLERİMİZ

Black Forest

001

Emerald Pearl

004

Resmo Red

007

Rosa Porino

010

Verde Guate Mala

013

Baltık Brown

002

Hisar Yaylak

005

Rosa Beta

008

Star Galaxy

011

Violet

014

Bianco Nublado

003

Coral Mist

006

Labrador

009

Rosa Minho

012

Tan Brown

015

GRANİT UYGULAMALARI

GRANİT

Hsn Benna Doğal Taş granit firması olarak uzun yıllardır İzmir torbalıda bulunan tesislerimiz aracılığı ile granit  sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız, Türkiye üretimi yapılan, ayrıca Afrika , Hindistan, İspanya, Norveç, Brezilya ve birçok ülkeden ithal edilen  sınıfının en kaliteli granit  plakalarını almaktayız. Bu ürünleri özel kesim teknolojileri ile proje ölçülerinize uygun imalatlar yapar, işinde ehil tecrübeli montaj ustaları ile birlikte düzenlemekteyiz. Ustaların başlarında mutlaka firma yetkilisi saha mühendisinin de olduğu şekliyle montaj ve teslimat yapmaktayız.  Projeniz deki granitleri  kendi atölyemizde kesim ve imalat yapmakta, proje konum ve hacmine göre sektörün uzman firmaları ile de kol kola vermekteyiz. Böylece daha hızlı teslimat, daha uygun fiyat verme adına, bölgesel granit fabrikaları ile de çalışabiliriz. Şantiyenizin İstanbul da ya da Ankara da olması size hizmet vermemiz adına bize zorluk çıkarmaz.

GRANİT MAMUL ÜRÜNLER

Hizmetinize sunabileceğimiz granit ten  mamul bazı ürünlerimiz,

Granit küpeşte, denizlik , podye , basamak ,  rıht , ayna, süpürgelik, granit trabzan ,  mutfak tezgahıdır. Yine banyo tezgahı , asansör kaplaması , asansör söve , döşeme, mekanik granit kaplama, dış cephe  kaplamalarıdır.

Teklif aşamasında uzman ekibimiz sahada imalat ölçüleri alır. Şantiye sorumlunuz ya da proje müdürünüz ile montaj ve imalat detaylarını görüşür.  En kısa zaman diliminde fiyat çalışması yapılır. Teklifin onaylanması halinde, size sunulan numune ürüne sadık kalınarak en kaliteli granit plakalar seçilir. Lazer destekli otomatik kesme makinalarında kesilen ve kenar pah ve detay işçilikleri yapılan ürünler, uygun kasalara istiflenerek şantiyenize ulaştırılır. Daha önceden imalat detayları çözümlenmiş ve montaj alanı hazırlanmış ürünler işinin ehli granit montaj ustalarımız eli ile hazırlanır. Başlarında tecrübeli mühendisler eşliğinde en kısa sürede montaj işlemini tamamlayarak projeyi teslim ederler. İmalat ve montaj aşamalarında, şantiyede çalışma yapan diğer imalat firmalar ile kontak halinde olup ileride doğabilecek problemleri önceden görüp çözümlemektedir. Bu ayrıntı Mühendislik mesleğinin ana kuralıdır. Cephe kaplama, pvc doğrama, asansör imalatları gibi işler bunların bazılarıdır. Bu gibi imalat yapan birimlerle iletişim halinde olmak hem kendi işimizi, hem de sizin işleriniz kolaylaştıracaktır.

GRANİT MODELLERİ

    Teklif aşamasında size sunacağımız bazı granit modelleri;

 Star galaksy Hindistan siyah, rosa minho , roza beta , absolute black , rain forest green, black forest ,bianco carrara italya, tan blue. Aksaray yaylak ,baltik Brown,bianco nublado ispanya, bianco sardo italya, black marinace brezilya, blue pearl Norveç,coral mist Ukrayna, emerald pearl Norveç, gibi. 

Sizde web sitemizdeki örnek ürünlerimizi inceleyebilir, yapmış olduğumuz uygulamaları yerinde görebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli sizin için tedarik ederek tasarım, proje ve uygulama işlemlerini yapmaktayız.