ÜRÜNLERİMİZ

Koyu Bej

Akhisar Beji

Burdu Beji

Calacatta İspanya

Emperador Dark İspanya

Muğla Beyaz

Tundra Grey

Adıyaman Emperador

Bookmatch Calacatta İtalya

Bursa Emperador

Dark Emperador

Eren Beji

Olive Maron

Afyon Menekşe

Bookmatch Leylak

Bursa Beyaz

Elazığ Vişne

Muğla Newyork

Toros Siyah

Marmara Beyaz

MERMER UYGULAMARI

HSN BENNA DOĞAL TAŞ

MERMER

Hsn Benna Doğal Taş mermer granit olarak uzun yıllardır İzmir torbalıda bulunan tesislerimiz aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Firmamız, Türkiye de üretimi yapılan ve Avrupa dan ithal edilen sınıfının en kaliteli mermer plakalarını almaktadır. Özel kesim teknolojileri ile proje ölçülerinize uygun imalatlar yaparak, işinde ehil tecrübeli montaj ekibimiz ile birlikte hazırlarız. Başlarında mutlaka firma yetkilisi saha mühendisinin de olduğu şekliyle montaj ve teslimat yapmaktayız.  Projenize konu mermerleri kendi atölyemizde kesim ve imalat yapmakla beraber, proje konum ve hacmine göre sektörün uzman firmaları ile de kol kola vermekteyiz. Daha hızlı teslimat, daha uygun fiyat verme adına, bölgesel mermer fabrikaları ile de çalışmaktayız.

 MERMER FABRİKALARI

Örneğin projeniz Marmara bölgesinde ise Bursa bölgesi  fabrikaları ile, güney ege de ise Denizli, Burdur bölgesi  fabrikaları ile, iç Anadolu da ise Afyon fabrikaları, Amasya fabrikarı ile yerinde imalat yaparak çözüm üretmekteyiz. Proje çözüm ortaklığı yaptığımı, Altınsoylar, Fimart, Alimoğlu, Bekamar granit, Metamar, Faber belli başlı firmalardan bazılarıdır.

 MERMER UYGULAMALARI

 Teklif aşamasında uzman ekibimiz sahada imalat ölçüleri alır, şantiye sorumlunuz ya da proje müdürünüz ile montaj ve imalat detaylarını görüşürüz. En kısa zaman diliminde fiyat çalışması yapılır. Teklifin onaylanması halinde, size sunulan numune ürüne sadık kalınarak en kaliteli plakalar seçilir. Lazer destekli otomatik kesme makinalarında kesilen ve kenar pah ve detay işçilikleri yapılan ürünler, uygun kasalara istiflenerek şantiyenize ulaştırılır. Daha önceden imalat detayları çözümlenmiş ve montaj alanı hazırlanmış ürünler işinin ehli montaj ustalarımız eli hazırlanır. Başlarında tecrübeli mühendisler eşliğinde en kısa sürede montaj işlemini tamamlayarak projeyi teslim ederler. İmalat ve montaj aşamalarında, şantiyede çalışma yapan diğer imalat firmalar ile kontak halinde olup ileride doğabilecek problemleri önceden görüp çözümleriz. Mühendislik mesleğinin ana kuralıdır. Cephe kaplama, pvc doğrama, asansör imalatları gibi işler bunların bazılarıdır. Bu gibi imalat yapan birimlerle iletişim halinde olmak hem kendi işimizi, hem de sizin işleriniz kolaylaştıracaktır.

BİZE ULAŞIN

Hsn Benna Doğaltaş olarak projenizi en ayrıntısına kadar detaylandırıyoruz. Dilediğiniz ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz. Böylece yaptığımız her projeye sizinle beraber değer katıyoruz. Teklif ve görüşme için sizleri İzmir İnşaatçılar çarşısındaki firma merkezimize bekleriz. Bizden teklif almadan projenize başlamayın.