PATLATMA DOĞAL TAŞ ÜRÜNLERİMİZ

Benna Patlatma Doğal Taş

001

Benna Patlatma Doğal Taş

004

Benna Patlatma Doğal Taş

007

Benna Patlatma Doğal Taş​

002

Benna Patlatma Doğal Taş​

005

Benna Patlatma Doğal Taş

008

Benna Patlatma Doğal Taş​

003

Benna Patlatma Doğal Taş

006

Benna Patlatma Doğal Taş

009

PATLATMA DOĞAL TAŞ UYGULAMALARI​

PATLATMA DOĞAL TAŞ

Firmamız, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şantiyenizde, villanızda, evinizde-ofisinizde ; yerinde saha etütleri, çevresel analizler, müşteri özel talepleri, müşteri beğeni ve zevkine uygun profesyonel çözümlemeler ve yönlendirmeler yaparak , en mükemmel sonuca ulaşmanızda yardımcı olur.  Firmamız ayrıca; projenize uygun ve bölgenizin iklim, coğrafi durum, tarihi ve kültürel özelliklerini de içinde barındıran çözüm önerileri sunmaktadır. Örneğin projeniz çeşmede denize yakın bir konumda ise ayrı, ödemiş gölcükte kışın sert iklim şartlarına maruz kalıyor ise ayrı ayrı çözüm önerileri sunmaktadır. Ayrıca patlatma  doğal taş üzerine yerinde ölçüm ve etütler yaparak en uygun ürün ve en isabetli fiyat analizlerini tarafınıza sunmaktayız. Evinizin mobilyası, duvar kağıdı, boya rengi, cephe aydınlanma durumu , ışık yoğunluğu gibi faktörleride göz önünde bulundurarak, modern mekanlar sunabilmekteyiz. 

Doğadan seçtiğimiz en şık ve sade traverten, onyx, mermer ürünleri fabrikamızda yeniden ebatlıyoruz, ürün modeline göre giyotinde patlatma, eskitme kazanlarında ürün yaşlandırma, dizgi gibi işlemlerden geçirerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Patlatma mozaik traverten , patlatma mozaik mermer ürünlerimiz kutu içerisinde satışa sunulmakla beraber, her bir kutuda ürün cinsi ve ebadına göre farklı metrajlar olabilmektedir. Tüketicilerimizin ürün satın alırken aldanmamaları adına, web sitelerinde gösterilen fiyatların metrekare fiyatı ya da kutu fiyatı olup olmadığına bakmaları önem arz etmektedir.

Size sunabileceğimiz bazı patlatma taş uygulama alanları,

Salon tv ünitesi arkası doğal taş kaplama, traverten salon taş kaplama, patlatma doğal taş duvar , patlatma traverten bahçe duvarı, patlatma ofis doğal taş, patlatma dış cephe kaplama, dekoratif doğal taş kaplama.
Patlatma doğal taş uygulaması nasıl yapılır. Öncelikle mevcut duvar çentiklenmek sureti ile temizlenir. Beyaz ya da gri kalekim kullanarak duvara yapıştırma yapılır. Ürün çeşidine göre kenarlarına traverten yada mermer profiller dönülür. Uygulama yapıldıktan sonra taş yüzeyi temizlenir. Gerekli ise doğal taş parlatma cilası sürülür. İzmir doğal taş uygulama işçiliği için, çeşme doğal taş montaj işleri için, ve başka bölgelerdeki doğal taş montaj uygulama işçiliği için firmamızdan doğal taş uygulama fiyatı alabilirsiniz. Ayrıca firmamız, patlatma traverten, patlatma mermer, patlatma onyks, patlatma dolomit, patlatma scabos traverten, patlatma light traverten, eskitme traverten, traverten mozaik, patlatma beyaz mermer, patlatma limra, cilalı mermer mozaik, set arası cilalı mozaik, banyo mermer mozaik, patlatma dış cephe traverten, eskitme dış mekan kaplama ürünleri üzerine, üretim satış uygulama konusunda hizmet vermektedir.