TAMAMLANMIŞ PROJELER

Firmamız, tamamlanmış projeler için siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şantiyenizde-villanızda-evinizde-ofisinizde ; yerinde saha etütleri, çevresel analizler yapmaktadır. Müşteri özel talepleri, müşteri beğeni ve zevkine uygun profesyonel çözümlemeler ve yönlendirmeler yaparak , en mükemmel sonuca ulaşmanızda yardımcı olur. Firmamız ayrıca; projenize uygun ve bölgenizin iklim, coğrafi durum, tarihi ve kültürel özelliklerini de içinde barındıran çözüm önerileri sunmaktadır. Örneğin projeniz Çeşme’de denize yakın bir konumda ise ayrı, Ödemiş gölcükte kışın sert iklim şartlarına maruz kalıyor ise ayrı ayrı çözüm önerileri sunmaktadır. Ayrıca mermer ve doğaltaş üzerine yerinde ölçüm ve etütler yaparak en uygun ürün ve en isabetli fiyat analizlerini tarafınıza sunmaktayız.

Firma olarak, tamamlanmış projeler eşliğinde binanızın proje aşamasından çatısına kadar farklı kalemlerde hizmetler sunabilmekteyiz. Aldığımız temel mühendislik eğitimi , yurt içi ve yurt dışı mesleki tecrübelerimiz ve yaptığımız sayısız uygulamalar vardır. Bunun neticesinde, temel izolasyonu, drenaj, bohçalama, perde izolasyonu, perde izolasyonu koruma. Yani ( drenaj levhası ya da köpük ile kapama ) havuz izolasyonu, havuz seramik uygulama, havuz kenar savakları, havuz kenar küpeşteleridir. Mermer küpeşte, traverten küpeşte, ham traverten uygulama, traverten silim, mermer pencere podyesi uygulama, mermer çatı parapet uygulaması yapmaktayız.

 Mermer-granit-traverten basamak montajı, mermer-traverten-granit sahanlık ve koridor kaplama, içmekan-dışmekan zemin mermer-traverten uygulamalarıdır.  Mutfak banko tezgahı montajı, belenco tezgah, çimstone tezgah, calisco tezgah, granit tezgah, ve banyo dolapları üzeri tezgah uygulama işleri yapıyoruz. İç mekan tv ünitesi arkası patlatma doğaltaş, salon doğal taş kaplam, set arası kaplama, dış mekan doğaltaş kaplama, bahçe duvarı traverten kaplama. Andezit uygulama, alaçatı taşı kaplama uygulaması, foça taşı kaplama uygulaması, patlatma traverten uygulaması. Çatı su izolasyonu, btm membran kaplama, otopark üzeri su izolasyonu, dış cephe mantolama uygulaması, taş yünü mantolama uygulamasıdır. Dekoratif son kat sıva uygulama, jotun dış cephe boyası uygulaması gibi bir çok kalemde ege bölgesinin tamamında hizmet verebilmekteyiz. 

Sizde projeleriniz için bizimle iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz. Ayrıca Tamamlanmış projeler için sayfamızı inceleyerek ön bilgi sahibi olabilirsiniz..