TRAVERTEN ÜRÜNLERİMİZ

Wein Cut Grey

Wein Cut Yellow

Wein Cut Light

Wein Cut Dark Grey

Noche

Pattern Set

Cross Cut Light

Cross Cut Medium

Wein Cut Light

TRAVERTEN UYGULAMALARI

TRAVERTEN

Firmamız, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şantiyenizde, inşaatızda, villanızda, evinizde, ofisinizde inceleme yapmaktadır.  Yerinde saha etütleri, çevresel analizler, müşteri özel talepleri, müşteri beğeni ve zevkine uygun profesyonel çözümlemeler ve yönlendirmeler yapar. Bu doğrultuda  en mükemmel sonuca ulaşmanızda yardımcı olur.  Firmamız ayrıca; projenize uygun ve bölgenizin iklim, coğrafi durum, tarihi ve kültürel özelliklerini de içinde barındıran çözüm önerileri sunmaktadır. Örneğin projeniz çeşmede denize yakın bir konumda ise ayrı, ödemiş gölcükte kışın sert iklim şartlarına maruz kalıyor ise ayrı ayrı çözüm önerileri sunmaktadır. Ayrıca traverten  ve doğaltaş üzerine yerinde ölçüm ve etüdler yaparak en uygun ürün ve en isabetli fiyat analizlerini tarafınıza sunmaktayız.

TEKLİF ALIN

Teklif aşamasında uzman ekibimiz sahada imalat ölçüleri alır, şantiye sorumlunuz ya da proje müdürünüz ile montaj ve imalat detaylarını görüşür, en kısa zaman diliminde fiyat çalışması yapılır. Teklifin onaylanması halinde, size sunulan numune traverten  ürüne sadık kalınarak en kaliteli traverten plakalar seçilir. Lazer destekli otomatik kesme makinalarında kesilen ve kenar pah ve detay işçilikleri yapılan ürünler, uygun kasalara istiflenerek şantiyenize ulaştırılır. Daha önceden imalat detayları çözümlenmiş ve montaj alanı hazırlanmış ürünler işinin ehli traverten montaj ustalarımız eli ile hazırlanır.  Başlarında tecrübeli mühendisler eşliğinde en kısa sürede montaj işlemini tamamlayarak projeyi teslim ederler. İmalat ve montaj aşamalarında, şantiyede çalışma yapan diğer imalat firmalar ile kontak halinde olup ileride doğabilecek problemleri önceden görüp çözümlemektir. Mühendislik
mesleğinin ana kuralıdır. Cephe kaplama, pvc doğrama, asansör imalatları gibi işler bunların bazılarıdır. Bu gibi imalat yapan birimlerle iletişim halinde olmak hem kendi işimizi, hem de sizin işleriniz kolaylaştıracaktır.

 Teklif aşamasında size sunacağımız bazı traverten modelleri;

Cross cut kesim ham,  cross cut kesim dolgulu,  cross cut kesim dolgulu cilalı,  wein cut cilalı,  wein cut ham,  wein cut dolgulu cilalı light,  cross cut dolgulu cilalı lıght, dolgulu cilalı noche, Amerikan kesim noche, türk kesim light,  wein cut grey, patlatma traverten, ham döşeme.

TRAVERTEN MODELLERİ

 

 Ayrıca traverten ten  mamul bazı ürünlerimiz,

Traverten küpeşte, denizlik, podye, basamak, rıht , ayna, süpürgelik, trabzan ,mutfak tezgahı ,banyo tezgahı ,asansör kaplaması ,asansör söve ,döşeme ,mekanik kaplama, dış cephe kaplama, havuz savakları, patlatma, mozaik, duvar kaplama.

BİZE ULAŞIN

Satış, üretim ve uygulama yapan Hsn Benna Doğaltaş firmamız sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi projeyi ortaya çıkarmaktadır. Projenizi detaylı bir şekilde incelemek, sizin için en iyi ürünü ve uygulamayı yapmak amacı ile bizimle görüşmenizi isteriz. Yapmış olduğumuz başarılı projeleri web sitemizde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu projelerimizi yerinde görebilirsiniz.